Auction Marzo 2021 Part 3
By Galleria Sarno
Contact auction house
Mar 26, 2021
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, Italy
View demo
LOT 334:
Dipinto ovale ad olio su rame in cornice in noce. Cm 18x21
Sold for: €330
€200 - €300
Buyer's Premium: 27%