Auction 312
Dec 17, 2020
 Via C.Cattaneo, 55

LOT 29:

ANGIOLO VANNETTI (1881 - 1962)
Lotta di lupi.

Sold for: €420
€400 - €600
Auction house commission: 26% More details

Lotta di lupi.

Lotta di lupi.

52 x 31 x 28 cm

Gesso patinato

Difetti.