Auction 64 Part 3
Sep 16, 2020
(your local time)
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
View demo
LOT 861:
baule lastronato e intarsiato in legni vari e avorio sec.XVIII
1,200
€1,200 - €1,400
Auction house commission: 20%