LOTE 51:
Käthe Kollwitz (1867-1945) “Kinderen en oude vrouw”, gesigneerd r.o. met potlood. Litho, 55 x 43 cm.
€200 - €400
Comissão da leiloeira: 30%
IVA: 21%