LOTE 4:
Gesigneerd 'Sieck' Portret van een dame, gesigneerd en gedateerd '53 r.o. Olieverf op doek, 58,5 x 49 cm.
€200 - €400
Comissão da leiloeira: 30%
IVA: 21%