מכירה פומבית luglio 2023
Trionfante Antiques
6.7.23
Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo, איטליה
Giovedì 6 luglio 2023, ore 20.30

פריט 167:

SCULTURA

€700 - €1,300
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 6.7.23 בבית המכירות Trionfante Antiques

SCULTURA
in terracotta raffigurante nudo di donna, restauri Italia XX secolo h cm 47