מכירה פומבית 44 INCANTI D'ARTE
Finarte
13.2.20
Piazza SS. Apostoli, 80 - Rome, איטליה

Thursday february 13, 16.00 hrs - Rome.

פריט 14:

Scuola italiana, secolo XVII
Maddalena penitente e un Angelo

€300 - €500
עמלת בית המכירות: 28% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 13.2.20 בבית המכירות Finarte

olio su alabastro
cm 10 x 12