מכירה פומבית 67 Antiques & Works of Art
Bidding Leilões
18.2.20
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal, פורטוגל

פריט 46:

Mesa pé de galo

נמכר ב: €30
עמלת בית המכירות: 21%
המכירה התקיימה בתאריך 18.2.20 בבית המכירות Bidding Leilões

Mesa pé de galo
mogno, tampo circular, base recortada com três pernas, séc. XX, pequenos defeitos. Dim. - 68 x 60 cm