מכירה פומבית 67 Antiques & Works of Art
Bidding Leilões
18.2.20
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal, פורטוגל

פריט 26:

Pulseira

עמלת בית המכירות: 21%
המכירה התקיימה בתאריך 18.2.20 בבית המכירות Bidding Leilões

Pulseira
prata de 835 milésimos, aplicação de micromosaico, contraste de Lisboa (pós-1985), sinais de uso. Dim.: 18 cm; Peso bruto: 96,7 g.