מכירה פומבית 3 חלק ג'
Casa d'aste Boetto
5.12.19
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

Asta di antiquariato - Parte III

פריט 523:

Coppia di sedie Napoleone III in legno intagliato e dorato, fine sec.XIX

€150 - €200
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 5.12.19 בבית המכירות Casa d'aste Boetto