מכירה פומבית 60 חלק ג' Antiques, Works of Art and Collectibles
Bidding Leilões
27.3.19
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal, פורטוגל

פריט 828:

Taça

€80
עמלת בית המכירות: 21%
המכירה התקיימה בתאריך 27.3.19 בבית המכירות Bidding Leilões

Taça

porcelana chinesa de exportação, decoração policromada e dourada com reserva "Cena mitológica", reinado Qianlong (1736-1795), cabelo, desgaste no dourado. Dim.:4,5 x 7,5 cm.