מכירה פומבית 75
Aste Martini
24.3.22
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, איטליה

פריט 28:

Jean-Baptiste Monnoyer (Lille 1636 – Londra 1699) ambito di, olio su tela raff. ‘Vaso di fiori’ sec. XVIII
...

3,000
€3,000 - €3,400
עמלת בית המכירות: 20%
המכירה התקיימה בתאריך 24.3.22 בבית המכירות Aste Martini

cm 103×77