Auction 18
Oct 13, 2021
Via Vivaio 24, 20122 Milano, Italy
Terms of sale
View demo
The auction has ended
LOT 47:
Scuola Napoletana del XIX secolo VILLAGGIO DI CAPRI litografia su carta, cm...
more...
|
|
|
Start price:
€
70
Estimated price:
€100 - €150
Buyer's Premium: 35%
More details
|