Auction 18
Oct 13, 2021
Via Vivaio 24, 20122 Milano, Italy
Terms of sale
View demo
The auction has ended
LOT 6:
Scuola Veneta del XVII secolo BATTESIMO DI CRISTO olio su tela, cm 64x50...
more...
|
|
|
Start price:
€
2,700
Estimated price:
€2,800 - €3,500
Buyer's Premium: 35%
More details
|