Auction 50
By Bolli & Romiti
Contact auction house
Sep 21, 2021
Via Beatrice Cenci 9-9A - 00186 Roma, Italia, Italy
Terms of sale
View demo
LOT 24:
A Caltagirone maiolica albarello, officina Lo Nobile,
Sold for: €1,100
1,000
€1,000 - €1,500
Buyer's Premium: 24%