מכירה פומבית 69
Aste Martini
15.5.21
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, איטליה
Asta in diretta: sabato 15 maggio 2021 ore 15

פריט 2:

Paolo Troubetskoy 1866-1938 scultura in bronzo raff. rodeo firmata sulla base e datato 1933
cm.x h. 42,5

נמכר ב: €1,000
1,000
€1,000 - €1,500
עמלת בית המכירות: 20%
המכירה התקיימה בתאריך 15.5.21 בבית המכירות Aste Martini

cm.x h. 42,5