Auction 50 Israeli & International Fine Art
May 30, 2021
6 Even Gvirol St. , Tel-Aviv, Israel

שימו לב, בקטלוג מכירה זו לא מופיע תיאור של מצב העבודות. יש לפנות לבית המכירות לקבלת דו"ח מצב.

במכירה זו נכללות עבודות רבות מאוסף ד"ר דוד אריה פרידמן (1889-1957)

ד"ר דוד אריה פרידמן רופא עיניים סופר ובלשן נולד ברוסיה, עלה לארץ ב 1925 והתיישב בתל אביב. היה אספן אמנות נלהב ותמך מאד באמנים.

במכירה נכללות עבודות משנות העשרים, השלושים והארבעים של קולביאנסקי, צבי שור, עובדיהו, לבנון, הנדלר, קוסונוגי , פרנקל וסנקובסקי. היה אספן בעל טעם מעודן וחלק גדול מהעבודות במכירה הן נדירות.

את הפריטים ניתן לראות בגלריה באבן גבירול 6 בתיאום מראש

לקבלת מידע נוסף אודות המכירה ניתן לפנות אלינו בטלפון : 036956927 או במייל art@yairgallery.net (ניתן לקבל תמונות נוספות לוואצאפ)

LOT 27:

Eliahu Sigad (Sigard) (Israeli - Lithuanian, 1901-1975)

Sold for: $110
$ 100
Auction house commission: 19%
VAT: 17% On commission only

Olive trees in the Galilee mountain landscape, 1924, Gouache on paper, 33 x 47 cm, Signed and dated. Provenance: Dr. David Arie Friedman (1889-1957) art collection.