Auction 90
Apr 15, 2021
Piazza Lovatelli, 1, 00186 Roma RM
Terms of sale
View demo
15 aprile 2021 dalle ore 15:30 CEST
LOT 11:
OCCHIO VOTIVO
Sold for: €700
130
Auction house commission: 26%
OCCHIO VOTIVO
IV - II secolo a.C.
cm 6 x 4,5
Intatto.
PROVENIENZA
Collezione privata, Roma.
Note
This lot cannot exit from Italy