Auction Febbraio 2021
Feb 26, 2021
 Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo

LOT 7:

COPPIA PIGNE

Sold for: €130
€20 - €50
Auction house commission: 25% More details

COPPIA PIGNE
in maiolica verde , XX secolo, Sicilia. Mis . h cm 36 x 14 x lato