Auction 64 Part 7
Sep 20, 2020
(your local time)
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
View demo
LOT 945:
olio su tela raff.Camillo Benso conte di Cavour fine sec.XIX
Sold for: €50
€50
Auction house commission: 20%