Auction 64 Part 7
Sep 20, 2020
(your local time)
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
View demo
LOT 942:
olio su tela raff.mammma con bambino sec.XVIII
€300 - €400
Auction house commission: 20%