מכירה פומבית 64 חלק ג'
16.9.20
איטליה
 Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo

פריט 861:

baule lastronato e intarsiato in legni vari e avorio sec.XVIII
cm. 59×120 h. 78

1,200
הערכה:
€1,200 - €1,400
עמלת בית המכירות: 20% לפרטים נוספים

cm. 59×120 h. 78