מכירה פומבית 64-part II חלק א'
TIMED AUCTION
16.8.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
הדגמת מכירה
פריט 273:
Carelli Consalvo 1818-1910 tecnica mista raff. conversazione firmati e datato al centro 1881
הערכה:
€200 - €250