מכירה פומבית 64-part II חלק א'
TIMED AUCTION
16.8.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
הדגמת מכירה
פריט 270:
Gigante Ercole 1815.1860 acquerello raff.paesaggio con lago firmato in basso a sinistra
הערכה:
€250 - €300