מכירה פומבית 64 חלק י'
12.8.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
הדגמת מכירה
פריט 191:
secretaire epoca Luigi XVI intarsiato in legni vari sec. XVIII
הערכה:
€600 - €700