מכירה פומבית 54 Testimonials: books and documents of Modern and Contemporary Art
16.7.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Milan
Rome, Thursday 16 July 2020

פריט 40:

Cattelan, Maurizio (Padova 1960)
Rauss, 1990-1991

נמכר ב: €800
הערכה:
€800 - €1,200
עמלת בית המכירות: 28% לפרטים נוספים

Rauss, 1990-1991

Gagliardetto in tessuto
Cm 36x30
Esemplare non numerato
Dedicato, datato e firmato al verso: …Cattelan 90/91
Collezione privata