מכירה פומבית 30 FURNITURE AND COLLECTIONS FROM A VENETIAN VILLA AND OTHER COMMISSIONS
Lucas aste
20.2.24
Via Nino Bixio, 32, 20129 Milano MI, איטליה

פריט 45:

Scuola inglese del XVIII secolo
Marina
Olio su tela
55 x 76,5 cm

€600 - €900
עמלת בית המכירות: 27% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 20.2.24 בבית המכירות Lucas aste

Marina
Olio su tela
55 x 76,5 cm

English school of the 18th century
Marina
Oil on canvas
55 x 76,5 cm