מכירה פומבית 18
LiveBid Auction House
13.10.21
Via Vivaio 24, 20122 Milano, איטליה

פריט 77:

Renato Natali BARCHE olio su tavoletta, cm 35x50 firmato

Renato Natali
BARCHE
olio su ...

750
€800 - €1,200
עמלת בית המכירות: 35% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 13.10.21 בבית המכירות LiveBid Auction House

Renato Natali
BARCHE
olio su tavoletta, cm 35x50
firmato