מכירה פומבית 5
Fondaco Aste
31.3.22
via Pietro Custodi, 3 20136 – Milano, איטליה
Giovedì 31 marzo 2022 ore 17

פריט 28:

Scuola Emiliana del XVIII secolo

1,000
€1,000 - €1,200
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 31.3.22 בבית המכירות Fondaco Aste

MADONNA CON BAMBINO E SAN GIOVANNINO
olio su rame, cm 30,5x25.

Provenienza
Toscana, Collezione privata.