מכירה פומבית 5
Fondaco Aste
31.3.22
via Pietro Custodi, 3 20136 – Milano, איטליה
Giovedì 31 marzo 2022 ore 17

פריט 22:

Scuola Olandese (?) del XVII secolo

נמכר ב: €1,000
1,000
€1,000 - €1,200
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 31.3.22 בבית המכירות Fondaco Aste

RITRATTO DI FANCIULLO
olio su tavola, cm 36,8x25,3.

Provenienza
Trento, Collezione privata.