מכירה פומבית 90
Aste Dams
18.10.23
VIA AURELIA 61-63, 00165 ROMA (RM), LAZIO, ITALIA, איטליה

פריט 50:

Paolo Ghiglia
Ritratto di giovane fanciullo con infante, 1941

נמכר ב: €350
€400 - €800
עמלת בית המכירות: 27% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 18.10.23 בבית המכירות Aste Dams

olio su tela
100 x 70 cm
Firmato e datato in alto a destra: "P. Ghiglia 1941". In cornice.