Auction 79
By Aste Martini
Sep 24, 2022
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, Italy
24 SETTEMBRE 2022 ORE 15

LOT 129:

ribalta lastronata in noce mossa sul fronte Ferrara sec.XVIII
cm. 121×58

Sold for: €3,000
3,000
€3,000 - €3,500

cm. 121×58