Auction 79
By Aste Martini
Contact auction house
Sep 24, 2022
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, Italy
Terms of sale
View demo
24 SETTEMBRE 2022 ORE 15
LOT 7:
olio su rame ‘3 santi con velo di Veronica’ sec.XVII
€800 - €900