מכירה פומבית 77
Aste Martini
9.6.22
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, איטליה
9 giugno 2022 ore 15

פריט 8:

נמכר ב: €5,000
5,000
€5,000 - €6,000
עמלת בית המכירות: 20%
המכירה התקיימה בתאריך 9.6.22 בבית המכירות Aste Martini

bureau plat intarsiato in legni vari, profili e guarniture in bronzo dorato, piano in pelle decorato in oro, Francia epoca Napoleone III sec.XIX
cm. 91×182 h. 81