מכירה פומבית 3000
Casa d'aste Boetto
22.6.22
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

פריט 0424:

OGGETTISTICA

נמכר ב: €240
€50 - €60
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 22.6.22 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

Colonna portavaso in legno intagliato Arte Orientale inizi sec.XX
h.cm.86