מכירה פומבית 7
Area Auction House
30.5.23
Via Novara 37 - 20081 Abbiategrasso (MI), איטליה
Martedì 30 Maggio 2023 ore 17:00

פריט 71:

GIANFRANCO PARDI Senza titolo, 1995

GIANFRANCO PARDI
1933-2012

€300 - €400
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 30.5.23 בבית המכירות Area Auction House

GIANFRANCO PARDI
1933-2012

Senza titolo, 1995
Tecnica mista su carta
cm. 25x35
Firma e data al fronte

PROVENIENZA
Collezione privata, Alessandria