מכירה פומבית 7
Area Auction House
30.5.23
Via Novara 37 - 20081 Abbiategrasso (MI), איטליה
Martedì 30 Maggio 2023 ore 17:00

פריט 65:

CARLO NANGERONI Senza titolo, 1986

CARLO NANGERONI
1922-2018

700
€700 - €900
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 30.5.23 בבית המכירות Area Auction House

CARLO NANGERONI
1922-2018

Senza titolo, 1986
Acquerello su carta
cm. 50x70
Firma e data al fronte
Etichetta Valente Arte Contemporanea, Savona

PROVENIENZA
Collezione privata, Varese