פריט 5:
Enrique Garriga (siglo XX)
190
עמלת בית המכירות: 20%
Paisaje, por Enrique Garriga (siglo XX)
Óleo sobre táblex con paspartú, cristal y marco de época.
מידות: | 17 x 13 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 32 x 25.5 ס"מ |